Úterý, 25 dubna, 2023
novinky
- Advertisement -Newspaper WordPress Theme
Rady a NávodyPoslední číslice v roce vašeho narození vás definuje: Jakou osobností podle ní...

Poslední číslice v roce vašeho narození vás definuje: Jakou osobností podle ní jste?

Zašifrovanou zprávu rozuzluje poslední číslice data narození
Jak informuje indský Times, podle uznávaného indského numerologa, Siddhartha S Kumara, den a datum, kdy jsme se narodili, mají věčný vliv na náš život a existenci. Každé číslo v něm něco symbolizuje ak něčemu nás předurčuje. Konečnou zašifrovanou zprávu, kterou si v něm neseme, rozuzluje tvz. poslední číslice data narození. Ta má vliv na to, jak se projevujeme jako osobnost.

Jak zjistíte svoji poslední číslici data narození?
Je to jednoduché… Napište si své datum narození ve formě DD-MM – RRRR. Pokud jste se například. narodili 14. září 1990, vaší poslední číslicí je samozřejmě nula. Vždy se orientujeme na poslední číslici roku, ve kterém jsme se narodili.

Číslo 0 (Lidé narození v roce 1950, 60, 70, 80, 90, 00, 2010 atd.)
Jste velmi přizpůsobivý, inteligentní člověk, rozhodujete se nevtíravým způsobem. Jako jednotlivec můžete dosáhnout všeho a přesto dokážete svou skutečnou povahu velmi dobře maskovat. Na lidi působíte okouzleně, fascinujete je, jste záhadný. Chybí vám však trpělivost, ta je klíčem k úspěchu a růstu osobnosti.

Mohlo by vás zajímat: Odhalit svoji budoucnost můžete díky životnímu číslu: Chcete vědět, co vás čeká?

Číslo 1 (Lidé narození v roce 1951, 61, 71, 81, 91, 01, 2011 atd.)
Pokud je vaše poslední číslice 1, znamená to, že jste velmi soutěživý člověk. Užíváte si výhru za každou cenu. Jste motivovaný, ambiciózní člověk, nejste typ, který se lehce vzdává. Své sny si plníte a bojujete do posledního dechu. Toužíte po bohatství, musíte se však naučit přizpůsobovat se jistým věcem a okolnostem.

Číslo 2 (Lidé narození v letech 1952, 62, 72, 82, 92, 02, 12 atd.)
Vaše poslední číslice 2 vás předurčuje být člověkem, který je označován jako ten, co v sobě skrývá dvě osobnosti. Jednu ukazujete lidem, které milujete, tu druhou těmi kterými opovrhujete. Jste typ, který musí být neustále v pohybu. Měli byste se naučit některé věci ignorovat, vypustit je ve jménu dobra pro sebe.

Číslo 3 (Lidé narození v roce 1953, 63, 73, 83, 93, 03, 13 atd.)
Díky svému číslu jste multidimenzionální osobnost. Jako člověk máte na život různé názory. Máte tendenci se rozhodovat na základě různých úhlů pohledu. Měli byste se však naučit poslouchat rady jiných. Není příliš moudré odmítnout radu, pokud jste se nad ní ani nezamysleli.

Číslo 4 (Lidé narození v roce 1954, 64, 74, 84, 94, 04, 14 atd.)
Jste osobnost, která si je vědoma toho, co se s ní děje, co se kolem ní děje. Vypadáte, že rozumíte potřebám jiných. Víte, co vás jako člověka motivuje a naopak demotivuje. Vaše myšlenky si lidé váží, jsou vaším nejcennějším aktivem. Na druhé straně si musíte uvědomit, že je v pořádku, pokud neznáte odpověď na všechno. Nevyvíjejte na sebe příliš velký tlak.

Číslo 5 (Lidé narození v roce 1955, 65, 75, 85, 95, 05, 15 atd.)
Pokud je vaše poslední číslice 5, jste typem člověka, který zřejmě ztělesňuje všechny aspekty lidstva a života. To znamená, že ukrýváte v sobě všechny základní složky života jako oheň, vodu, zemi a vzduch. Všechny zasahují do vaší osobnosti, tvoří její základ. Pokud si je naplno uvědomíte, jste přímo předurčeni k úspěchu. Cokoli čeho se dotknete, se promění v to, po čem toužíte. Je pro vás důležité, abyste věnovali pozornost také svému společenskému životu.

Číslo 6 (Lidé narození v roce 1956, 66, 76, 86, 96, 06, 16 atd.)
Jako člověk se rád noříte do temnějších stránek života. Máte v sobě část, které se „ve tmě daří“. Nejedná se o negativní věc, jednoduše například. umíte čerpat z negativních situací ve svém životě. Máte schopnost eliminovat každého ve svém okolí, kdo vás ohrožuje. Měli byste se však naučit dávat lidem ve vašem okolí i prostor a nebýt příliš majetnicky.

Číslo 7 (Lidé narození v roce 1957, 67, 77, 87, 97, 07, 17 atd.)
Pokud je vaší poslední číslicí 7, máte tajemnou osobnost. Jste navenek krásný člověk, bystrý s velmi uhlazenou osobností. Na druhé straně vypadáte, že umíte svá tajemství velmi dobře skrývat pod nevinným úsměvem. Mějte na paměti, že jste tajemná duše, po které ostatní prahnou, nebo ze které i šílí. Ráda pro vás, nevyvíjejte na sebe příliš velký tlak.

Naše weby

Nejnovější články

- Reklama -Newspaper WordPress Theme

Ostatní právě čtou

Další články autora

- Reklama -Newspaper