Středa, 8 února, 2023
novinky
- Advertisement -Newspaper WordPress Theme
BydleníKupte si střešní krytinu za skvělé ceny

Kupte si střešní krytinu za skvělé ceny

Čeká vás letos rekonstrukce střechy, nebo její kompletní stavba? Ať už jsou ve vašem hledáčku ploché střechy nebo střechy sedlové, pro každou z nich vám kvalitní a levnou střešní krytinu nabízí STAV-INVEST – stavebniny na Praze 5, 9, 10 nebo Kladně.

Protože zde pracuje tým erudovaných pracovníků, rádi a ochotně vám poradí jak s výběrem samotné střešní krytiny, tak i v případě, že máte zájem i o komínové systémy. Nechybí samozřejmě ani další sortiment, který budete k dokonale fungující střeše potřebovat.

Pro jakou střešní krytinu se rozhodnout?

Lidé často opomíjí např. důležitý fakt, jakým je sklon střechy. Záruční lhůta, kterou ke krytině zákazník dostane při nákupu, je platná jen tehdy, když je dodržen výrobcem udávaný sklon střechy, pro kterou je daná střešní krytina vyrobena. Proto je nutné vědět, jaký je doporučený nebo minimální sklon u krytiny, kterou chcete na váš dům použít. V některých případech, kdy má střecha malý sklon, byste měli od některých krytin jednoduše upustit, což vám může možnost výběru velmi snížit.

Důležitá je i nosnost krovu. Střešní krytiny se dělí na lehké a těžké, maloformátové a velkoformátové. Třeba takové střešní tašky, ať už jde o pálené, betonové nebo břidlicové, se řadí k těžkým střešním krytinám. Mají hmotnost nad 25 kg / m2.

Při výběru můžete volit i s přihlédnutím ke komplikovanosti pokládky. Od toho se často odvíjí i končená cena.

Co se týče estetické stránky, můžete se zastavit v showroomu, nebo na referenční stavbě. Obrázek vám nikdy neukáže skutečný vzhled.

Předchozí článek3 kroky k bezpečné půjčce

Naše weby

Nejnovější články

- Reklama -Newspaper WordPress Theme

Ostatní právě čtou

Další články autora

- Reklama -Newspaper