Čtvrtek, 9 února, 2023
novinky
- Advertisement -Newspaper WordPress Theme
BydleníSehnat kvalitní markýzu nemusí být složité – rádi vám poradíme

Sehnat kvalitní markýzu nemusí být složité – rádi vám poradíme

Každý z nás dobře zná markýzu. Setkáváme se s ní všude. Ať už v restauracích, v lázeňských městech, ale i před obchody, kde mají za úkol stínit na vystavené produkty či zahrádku, kde sedají lidé, a taktéž je můžeme čím dál častěji vídat v běžných domácnostech. Markýzy na balkon či na terasu mohou dokonale posloužit jako stínění a nejen to.

Vysoce kvalitní markýzy pro vás

Na webových stránkách T-shade.cz je možné vybrat markýzy různého typu. Jejich design je působivý, luxusní a s vysokou životností. Například kazetová markýza je dokonalým řešením pro zastínění terasy, ale také balkonu. Při složeném stavu jsou velmi nenápadné a mnohdy si jich dotyčný ani nevšimne.

Velkou výhodou je tedy nenápadnost a nenarušení vzhledu domu. Nejprodávanější markýza vyrobená na míru od výše zmíněné firmy, nese název Markilux MX-3. Design, ale i jednoduchost produktu, je řešením na dlouhé roky dopředu. A pokud se budete rozhodovat nad látkou, která bude na markýzu použita, doporučujeme látku Sunsilk, která je vyrobena ze 100% polyesteru s využitím nano-technologie. Takže nečistoty, které stékají ze střechy, po látce hladce sklouznou, nevsakují se.    

Boční markýzy – řešení s číslem dvě

Boční markýza nebo také závětrná clona, funguje jako dokonalé zastínění bočních stran pergol. Pokud vám na terasu hledí sousedé nebo lidé z ulice, či chcete, aby na vás z boční strany nepršelo, bude tento typ markýzy ideální. Navíc v létě ji jistě využijete pro příjemné stínění. Markýzy se mohou pochlubit materiálem, který nepropustí slunce, ani vítr či déšť.  Stylový a jednoduchý design s vysokou kvalitou, si budete moci užít v jakémkoli exteriéru. Markýzy patří mezi pomocníky, na kterých se jednoznačně nevyplatí šetřit, a to tehdy, pokud chceme, aby nám stínily dlouhé roky.

Naše weby

Nejnovější články

- Reklama -Newspaper WordPress Theme

Ostatní právě čtou

Další články autora

- Reklama -Newspaper