- Reklama -události
- Reklama -události

Novinky na Netflixu a Apple TV+: Horor s Kate Siegel i dokument o Colinovi Kaepernickovi

Redakce doporučuje

Přinášíme výběr filmů a seriálů, které budou mít následující týden premiéru a zároveň budou dostupné i přes streamovací služby aktuálně dostupné na Slovensku.

Hypnotic
Netflix uvede horor Hypnotic o ženě, která hledá osobnostní a kariérní růst u pofidérního hypnoterapeuta, avšak její mysl bude zatažena do tajemné hry. Hraje Kate Siegel.

The Motive
Netflix uvede dokumentární mini-sérii The Motive o 14letém chlapci, který v roce 1986 v Izraeli vystřílel svou spící rodinu, svědci a vyšetřovatelé vysvětlují, co se vlastně stalo.

Swagger
Apple TV+ uvede dramatický seriál Swagger o světě AAU basketbalu, o tvrdé dřině a oběti, kterou hráči musí podstoupit, aby se stali součástí té nejvyšší ligy.

Colin in Black & White
Netflix uvede životopisný seriál Colin in Black & White o fotbalistovi a aktivistovi za lidská práva Colinovi Kaepernickovi, který byl jako černoch vychováván v rodině bělochů.

Army of Thieves
Netflix uvede akční film Army of Thieves, ve kterém žena najme bankéře, aby vedl skupinu lupičů během největší bankovní loupeže na začátku zombie apokalypsy. Režíroval Matthias Schweighöfer, který si také zahrál hlavní postavu.

- Reklama -magazin
- Reklama -PR článek

Nejnovější články

Prodej lodních kontejnerů: vše, co potřebujete vědět

Prodej lodních kontejnerů je ideální pro firmy, které potřebují rychlé a efektivní řešení skladování a stavebních potřeb. Při nákupu...
- Reklama -magazin

Více od autora

- Reklama -spot_img