Sobota, 22 dubna, 2023
novinky
- Advertisement -Newspaper WordPress Theme
InteriérNositelné kousky i trendy barvy! Kolekci Silvie Zrebné předváděla i naše Miss

Nositelné kousky i trendy barvy! Kolekci Silvie Zrebné předváděla i naše Miss

Fashion maratón přináší módní trendy v podání našich návrhářů. Silvia Zrebná předvedla nositelnost.

Hned první den minulovíkendové módní show Fashion LIVE 2021 se představila i návrhářka Silvia Zrebná, která zaujala nadčasovostí, trendy barvami a sofistivovaným minimalismem. Prohlédněte si kousky z její nové kolekce…

Dominovala černá
Na přehlídce návrhářky Silvie Zrebné jsme měli možnost vidět velmi mnoho černých kousků. Šlo o nositelné oblečení, které vynikalo zpracováním a kombinacemi. V kolekci představila široké kalhoty, šaty, overal, sukně, crop topy, dokonce i biker šortky a košile.

Hnědá přebírá štafetu
Její tvorba jde ruku v ruce s trendy, jelikož součástí kolekce bylo několik tmavě hnědých kousků. Tato barva ovládla aktuální sezónu a probrala si štafetu od zelené.

Pomalu, ale jistě se hnědá stává populárnější barvou, než je černá. Dá se kombinovat s různými barvami, je nadčasová, jiná a zajímavá. Kolekci předváděla i II. vicemiss 2021 Janka Vozárová.

Styling je důležitý
Silvia na kolekci pracovala přibližně 4 měsíce a v kolekci měla mnoho typů látek, které použila. Kromě extravagantých kousků jsme viděli i běžnější outfity jako crop top s biker šortkami a oversized košilí či krásné vzdušné šaty s výstřihem.

Jaká byla hlavní myšlenka vaší kolekce a čím byla výjimečná?

Hlavní námět byla udržitelnost. Skloubit originální a kvalitní kousky s kousky z druhé ruky. Velký důraz jsme dávali na styling, který záleží na jednotlivém nositeli.

Naše weby

Nejnovější články

- Reklama -Newspaper WordPress Theme

Ostatní právě čtou

Další články autora

- Reklama -Newspaper