- Reklama -události
- Reklama -události
- Advertisement -Newspaper WordPress Theme
Rady a NávodyZa jejich úspěchem je tvrdá dřina: TOTO je jejich tip na zasloužený...

Za jejich úspěchem je tvrdá dřina: TOTO je jejich tip na zasloužený relax pro každou ženu

Být „pouze“ influencerkou už dávno nestačí. Ženy, které obdivujeme si zasloužily své postavení v slovenském showbyznysu svou tvrdou prací a podnikatelskými schopnostmi.

V koloběhu běžných dnů naplněných povinnostmi si však umí najít i minutu pouze pro sebe. Jak relaxují a dodávají svému tělu sílu, kterou potřebuje? Poznejte s námi jejich společné tajemství ženské krásy.

Zuzana Belohorcová
Zuzana Belohorcová – bývalá moderátorka a dnes úspěšná podnikatelka ve světě realit, která měla se svou rodinkou možnost žít na nejrůznějších místech planety – vnímá ženskou krásu především přes přirozenost. „Žena je pro mě nejkrásnější přirozená…. a toho se celý život snažím držet i já. Vnitřní vyrovnanost a spokojenost každé ženy a každého člověka je to nejdůležitější a ať už máme o pár kilo navíc, nebo o pár vrásek víc, není v životě až tak podstatné. To nejdůležitější je naše zdraví.”

K vyvážené životosprávě dodává Zuzka i komplex vitamínů, které podporují nejen její tělo, ale také vlásky. Vůbec se netají tím, že právě výživové doplňky Bloom Hair jí pomohly se zlepšením jejich kvality.

„Je o mně známo, že jsem do vínku nedostala krásné, husté vlasy a proto se těším z každého jednoho pokroku a to zda v případě délky nebo hustoty, kterou mi Bloom Hair dopřeje. Mé dcerce Salmě se také zlepšila kvalita vlasů a vlásky jí krásně rostou. Samozřejmě důležitých je několik aspektů, správná životospráva, pohyb a určitě mi k plusu dodává i skutečnost, že žijeme v teplém přímořském klimatu.”

Tatiana Žideková
Tatiana Žideková učí ženy jak být zdravějšími a sebevědomějšími ve svém vlastním těle. Pomáhají jí v tom také značky, se kterými má během své kariéry možnost spolupracovat. Hlavní myšlenka Tatianiny práce – užívat si každý svůj den naplno s dávkou pomoci jiným ženám, se projevuje ve všech oblastech.

Její vlastní tréninkové programy mění pohled žen na cvičení a zdravou životosprávu. Tatiana však ví, že ne všechny vitamíny potřebné pro zdravé fungování svého organismu dokáže přijmout z potravy. Oblíbila si proto svou ranní rutinu, v jejímž rámci dodává svému tělu nejrůznější komplexy vitamínů.

Jejím sladkým vitamínovým tajemstvím pro posílení a zpevnění vlasů i při jejím aktivním životním stylu jsou gumíkové jednorožci Bloom Hair. „Už nějakou tu dobu se snažím o své tělo starat zda zvenčí nebo zevnitř (tedy kromě pití vody, tato základní věc mi stále nejde) a vitamíny jsou velká součást tohoto starání se o své tělo.“

Soňa Skoncová
Soňu Skoncovou jsme donedávna znali hlavně jako úspěšnou moderátorku a podnikatelku. Dnes však k ní mnohé z žen vzhlížejí právě proto, že je na svých sociálních sítích opravdu upřímnou maminkou.

Mateřství v žádném případě nepokládá za snadný úkol. Je to však výzva, v rámci které se jako žena snaží nacházet balanc mezi péčí o děťátko a chvilky, které má jen pro sebe.

„Každý rodič potřebuje občas vydechnout. Počítají se i krátké momenty: ve sprše, v autě, v obchodě… Pokud se ocitám sama v autě měním se na zpěvačku v Carnegie Hall a procházka v potravinách se vyrovná procházce na Champs-Élysées. Každé ráno a každý večer si dopřeji 15 minut péče o svůj zevnějšek. Začínám sklenicí čisté vody s vitamíny Bloom Hair, pokračuji osvěžující sprchou a krátkou masáží mé pokožky.”

Lula Gachulincová
Lula Gachulincová vede svou vlastní značku beauty pomůcek, zda vyvíjí zdravé sladké vhodné opravdu pro každého. Její působení jako influencerky je spojeno s velkou dávkou výchovy žen k tvrdé práci na sobě samé. Nejzákladnější pravidlo zní – NEPOROVNÁVEJ SE a užívej si svůj život s čistou hlavou a bez nenávisti.

Naše weby

Nejnovější články

- Reklama -Newspaper WordPress Theme

Ostatní právě čtou

Další články autora

- Reklama -Newspaper