- Reklama -události
- Reklama -události
- Advertisement -Newspaper WordPress Theme
Bydlení3 trendy pro moderní domov

3 trendy pro moderní domov

Zakoupili jste si nové bydlení, vaše realitní kancelář vám předala klíče. Přichází čas, kdy si nové bydlení můžete zútulnit a vytvořit nový moderní domov. Poslední léta přibývá stále více moderních trendů pro bydlení. Pokud je chcete následovat, rozhodně nezapomínejte na tyto.

Retro design je opět IN

Ano, přesně tak, všechny staré věci, které vypadají dobře si do vašeho interiéru můžete přinést. Vnesete tak do prostor vašeho domu kousek vznešenosti a pocit moderního, stylového domu. Pojem retro by neměl být zaměňován s vintage nebo starožitnostmi. Zpravidla jde o design 50., 60. a 70. let dvacátého století. Plus-minus. Tehdy se tyto předměty vyjímaly na výsluní tmavých bytů, aby se pak na 50 let uložily na spánek do temných sklepů nyní už našich babiček. A právě teď je čas na to, abychom oprášili fotelky, šálky a lustry a naučili se s nimi pracovat a obdivovat je nově. Tak jak si to kvalita (estetická i technická) retro designu zaslouží.

Jednoduché linie a složité tvary

Cokoli, co má jednoduché linie a složité tvary je moderní. S takovými kousky si umíte dům zařídit velmi chytře a zajímavě. Působí velmi moderně a vkusně. Nepřehánějte to však s tvary. Někdy mohou působit chaoticky, což ovšem rozhodně nemáte v úmyslu.

Nevýrazné barvy

Další neminoucí klasika jsou barvy, které jsou často až nerozeznatelné od bílé. Jemné a elegantní barvy dodávají prostoru prostornost a světlo, které pokoj opticky zvětší. Zároveň k nim můžete kombinovat všelijaké typy dřeva a uvidíte, vznikne vám z toho něco opravdu nečekaně krásného, ​​elegantního a moderního.

Ideální je také kombinace retro stylu, jednoduchých linií, složitých tvarů a nevýrazné barvy. Zkombinujte je a získejte opravdu moderní příbytek, který zaujme ne jednou návštěvu a vy jsem v něm hlavně můžete cítit dobře a příjemně.

Naše weby

Nejnovější články

- Reklama -Newspaper WordPress Theme

Ostatní právě čtou

Další články autora

- Reklama -Newspaper