- Reklama -události
- Reklama -události
- Advertisement -Newspaper WordPress Theme
BydleníObraz, který si vybíráte podle sebe

Obraz, který si vybíráte podle sebe

Edgar Dégas řekl: „Malování je jednoduché pro ty, kteří to nevědí, ale pro ty, co to dělají, je to náročné!“ Ano, malba je velmi složitá. Její smysl pochopí jen člověk, který zná podstatu její tvorby. V tomto případě si ale musíte položit otázku, co je přesně podstatou malby a všech uměleckých obrazů, které si svoji historickou hodnotu a krásu zachovaly až dodnes.

Obraz, který si vybíráte podle sebe

Představte si to na jednoduchém oblečení, co sledujete tím, že se několik hodin před zrcadlem oblékáte do těch nejkrásnějších trendových kousků? Jde o vyjádření vaší vnitřní krásy a navození toho správného pocitu. Nebo takový tenis, co je jeho podstatou, trefit ve správnou chvíli tenisový míček?

Vnímání okolního světa

Podobně je to is uměním, které si pohrává s našimi emocemi. Ten nejkrásnější obraz, který jste pro něco vybrali, bude zdobit váš interiér. V někom jiném ale zanechávat stejné pozitivní emoce nemusí. A o tom přesně umění je, zachytit všechny druhy našeho vnímání do jednoho celku.

Správná barva na správném místě

Výrazovým prostředkem umění je barva, linie a světlo, a to vše se nachází v našem okolí. Výtvarné umění se tyto věci snaží přenést do jednoho momentu, něco jako fotografie, která byla pořízena rukama více vnímavého člověka.
Předtím, než byla objevena fotografie, využívali umělci obrovské množství zařízení a strategií ke zvýšení jejich schopnosti zaznamenávat svět kolem sebe. Jakmile se fotografie objevila na scéně, realismus udělal velký skok dopředu.

Pokud si tedy budete při nejbližší příležitosti vybírat vhodný rám pro obraz, nezapomeňte, že pod každý jeden milimetr se podepsalo několik tahů šikovného umělce. Jeho snahou je, se co nejvíce přiblížit k realitě a zachytit ji ve správném formátu.

Naše weby

Nejnovější články

- Reklama -Newspaper WordPress Theme

Ostatní právě čtou

Další články autora

- Reklama -Newspaper