- Reklama -události
- Reklama -události
- Advertisement -Newspaper WordPress Theme
InteriérČeká vás první rande? Držte se těchto 6-ti pravidel a určitě HO...

Čeká vás první rande? Držte se těchto 6-ti pravidel a určitě HO zaujmete

Čeká vás rande a vy se cítíte nervózní a nevíte, co s sebou? Zkuste tyto tipy a uvidíte, že to půjde jako po másle.

Randíme všichni, ať máme 15, 30 nebo 50 let. Je to přirozená součást života a přece nás to často vyvede z míry. V první řadě je třeba si uvědomit, že vaše nervozita možná není o nic menší než nervozita člověka, se kterým se máte setkat.

Je zde však velký předpoklad, že jste s danou osobou již déle v kontaktu a víceméně ji alespoň virtuálně znáte. Proto se nemusíte bát, že byste zklamali jeho nebo sebe, protože, už si nejste zcela cizí.

Každá mince má dvě strany
Na randění se dá dívat z několika hledisek a jedno z nich je, že jde o velmi přeceňovanou aktivitu. Mělo by jít o příjemně strávené chvíle s člověkem o kterého máte zájem, je vám sympatický nebo se vám prostě jen dobře s ním komunikuje.

Nejde o žádnou vědu, ale pak je tu druhá strana mince a to fakt, že randění bývá často i dost podceňovány a vytratilo se z něj to kouzlo překvapení, příjemného tajemna a romance.

Třeba najít mezi těmito dvěma pohledy ten ideální střed. Ano, rande není setkání s prezidentem nebo štátnicových zkouška, abyste před ním měli takové nervy, avšak nejde ani o běžnou kávu s nejlepší kámoškou či venčení psa při bytě. Tím chceme říci, že udělejte takový dojem jaký chcete, aby na vás udělal i ten druhý člověk.

Pokud máte vysoké nároky na potencionálního partnera, tak jejich mějte i na sebe a to se týká i přípravy na rande. Mnoho lidí na některé základní věci pozapomnělo a z randění se stala běžná aktivita, kterou mnoho mladých lidí absolvuje několikrát za týden, a to dokonce s rozdílnými lidmi.

Je několik nepsaných pravidel či atributů, které by takové „ideální rande“ mělo splňovat. Od chystání, přes průběh až po závěr. Pojďme si je společně projít.

 1. Je důležité s kým jdete na rande a komu dáte svůj čas
  Dnešní doba je, co se týče randění trošku pomýlená. Vzniklo několik mylných domněnek o tom, že čím více randění, tím větší pravděpodobnost, že si najdete partnera. To vůbec nemusí být pravda, i když z matematického hlediska s přihlédnutím k pravděpodobnosti jsou šance vysoké, avšak v reálném životě to funguje jinak.

Vybírejte si člověka, kterému věnujete svůj čas a hlavně, který stojí o váš čas a nebere vás jen jako další do počtu. Čili první a základní řada je, jděte na rande jen s člověkem, který vám za to stojí a o kterém víte, že opravdu upřímně touží po tom abyste i vy obětovali svůj čas a věnovali ho právě jemu. Jen tehdy mají smysl i ostatní body v tomto článku.

 1. Poznejte svou hodnotu a buďte sebejisté
  V každém věku žena pozná jinou stránku svého já a vnímá jinak. Vězte však, že vaše sebeláska a sebavnínamie mají velký vliv na to, jak se chováte na rande. Je důležité, abyste šli na rande jen tehdy, když se cítíte vyrovnaná sama se sebou, se svým životem a s tím jaká jste.

Když milujete sama sebe nemusíte pochybovat o tom, zda se danému člověku budete nebo nebudete líbit, protože víte, že pro sebe jste jednotka a nemůže to nikdo na světě změnit. Pokud se budete dostatečně milovat, i energie, která z vás během rande půjde bude citelně odlišná od té, kterou byste měli, pokud byste se cítili nekomfortně a nesebaisto.

Samozřejmě, je to vlastnost, která se nedá jen tak ze dne na den naučit. Věřte však, že pokud budete neustále chodit na rande se špatným pocitem ze sebe samé, budete se cítit ještě horší, protože je vysokopravdepodobné, že na druhé rande se s takovým postojem nedostanete a to ve značné míře ovlivní vaši sebedůvěru. Proto raději méně randění a více sebepoznávání.

 1. Připravte se tak, abyste se cítili dobře
  Pokud již máte utříděny předchozí věci a jste opravdu připravena na randění, potom přichází fáze nachystaný se. Důležité je, abyste se cítili komfortně. Nedávejte si za každou cenu na sebe nejsexy oblečení, které máte ve skříni jen abyste zapůsobili, i když víte, že se v těch kouscích necítíte dobře.

Nejde o to, co máte na sobě ale co z vás vyzařuje, to jak se chováte, jak působíte, co říkáte, a v neposlední řadě, jak voníte. Neznamená to však, že máte jít na rande v teplákách, formulka – šaty dělají člověka, se nemluví jen tak. Určitě najdete v šatníku něco, v čem se cítíte příjemně a zároveň v tom i dobře vypadáte.

Nemusí to mít výstřih nebo poklopec. Stačí, když budete sofistikovaně sexy a to zapůsobí na každého. Hlavně, buďte sama sebou a to i v oblečení. Nesnažte se vytvořit nějakou dokonalou, vyobliekané ženu, když jí v jiné dny nejste. Buďte taková jakou chcete, aby vás ten člověk poznal a viděl. I oblečením víte vyjádřit kus sebe.

 1. Buďte samy sebou
  Když se už s daným člověkem setkáte, uvolněte se a užívejte si daný moment. Chovejte se tak, jak je vám přirozené. Nesnažte se ho zaujmout něčím nerealistickým. Buďte sama sebou, okouzlete ho svým já.

Naše weby

Nejnovější články

- Reklama -Newspaper WordPress Theme

Ostatní právě čtou

Další články autora

- Reklama -Newspaper