- Reklama -události
- Reklama -události
- Advertisement -Newspaper WordPress Theme
InteriérLidský dotek nic nenahradí: Beauty rutina, kterou absolvovala zastánkyně přirozené krásy

Lidský dotek nic nenahradí: Beauty rutina, kterou absolvovala zastánkyně přirozené krásy

V přetechnizovaném světě, ve kterém jsme neustále online a obklopeni nejmodernějšími zařízeními, je dotek stále cennější.

Kosmetika àla Palla využívá maxima přírodních extraktů v kombinaci s patentovanými účinnými látkami pro změnu, kterou pocítíte prakticky okamžitě
Nevyužívá žádné přístroje, pouze poctivou přírodní kosmetiku a dovednosti profesionálně vyškolených odbornic

Například léčivý dotek přírody. Kosmetika àla Palla využívá maxima přírodních extraktů v kombinaci s patentovanými účinnými látkami pro změnu, kterou pocítíte prakticky okamžitě. Chladivý dotek dohladka vyleštěných minerálů, které při správném použití dokážou energizovat a krásně rozzářit pokožku. Nebo harmonizující lidský dotek, který navodí klidnou atmosféru relaxu a spustí v těle přirozené hojivé procesy.

A co je nejlepší, všechny tyto doteky si můžete dopřát najednou a dopřát si tak komplexní péči.

àla Palla Facial Treatments
Představujeme àla Palla Facial Treatments – efektivní metodu ošetření zaměřenou na ozdravení pokožky obličeje. Nevyužívá žádné přístroje, pouze poctivou přírodní kosmetiku a dovednosti profesionálně vyškolených odbornic. Výsledkem je nejen ozdravení a zkrášlení pokožky obličeje, ale také povzbuzení mysli a nerušený relax.

Mária Čírová a její přístup k přirozené kráse
Zpěvačka Mária Čírová, aktuální tvář àla Palla pro rok 2021 nedávno absolvovala právě ošetření Facial Treatments. Maria je známá svým přístupem k přirozené kráse a její pleť je vždy v bezvadném stavu. Trojnásobná máma září všude, kde se objeví a my jsme proto zkoumali, v čem spočívá tajemství její krásy v rámci beauty rutiny.

Celý proces začíná vyčištěním pokožky, následuje citlivá aplikace kombinace produktů àla Palla, jejich vmasírování do pokožky, masáž tradičními Gua Sha masážními kameny pro zlepšení prokrvení pokožky i spuštění procesu detoxikace a závěrečné jemné relaxační masáži.

Naše weby

Nejnovější články

- Reklama -Newspaper WordPress Theme

Ostatní právě čtou

Další články autora

- Reklama -Newspaper