- Reklama -události
- Reklama -události
- Advertisement -Newspaper WordPress Theme
InteriérPleťové sérum v nanovláknech? Ano, kosmetická revoluce přichází

Pleťové sérum v nanovláknech? Ano, kosmetická revoluce přichází

Unikátní objev přináší nová kosmetická značka IUVENIO, která do svých krémů a sér „namíchala“ až 25krát vyšší obsah kyseliny hyaluronové než obsahují běžné kosmetické výrobky.

Znáte IUVENIO?
Nová značka, která na trh s krásou vstoupila v roce 2020 a všechny produkty vyvíjí i vyrábí v České republice, přichází s high-tech kosmetikou. Vždyť jak jinak nazvat unikátní pleťové sérum v suchých nanovláknech, které se rozpustí ve vodě a speciální účinné látky do něj nejsou jen přidány, ale přímo jej tvoří? Základní složkou NANO séra je nízkomolekulární kyselina hyaluronová, neboť ve srovnání s tou vysokomolekulární, která se přidává do běžných kosmetických produktů, dokáže pronikat do hlubších vrstev pokožky a je biologicky aktivní. Tak, že stimuluje kožní buňky a dokáže ovlivňovat procesy v pokožce. Zvyšuje produkci kolagenu i vlastní kyseliny hyaluronové, což se na pleti projeví redukcí vrásek a zlepšením její textury. Nízkomolekulární kyselina hyaluronová je skutečně účinná anti-age látka a v NANO séru se jí nachází až 25krát více než v běžných beauty produktech. Jak je to možné?

Je to celá věda
Rozpouštění kyseliny hyaluronové může být celá věda. V normálních podmínkách má tato účinná složka podobu prášku a čím je její koncentrace v jejím roztoku vyšší, tím je tento proces náročnější. Jenže díky nanotechnologiím kyselina hyaluronová dostala novou formu. Má podobu nanovláken, které mají obrovský povrch, takže se rozpustí doslova na počkání a také koncentrace nízkomolekulární kyseliny v podobě nanovlákna může být mnohem vyšší. Tak jako v unikátním NANO séru od IUVENIO, které na první pohled připomíná suché „pilulky“, ale ve skutečnosti jsou to nanovlákna, která se při jedné kapce vody rozpustí a lehká textura se bez problémů nanese na obličej. No není to revoluční kosmetické řešení? Unikátní sérum navíc neobsahuje žádné konzervanty, ale je nadopováno dalšími účinnými látkami jako vitamíny či peptidy Clodessine a Recelline, které aktivují v kožních buňkách obranné a opravné procesy, typické pro mladou pleť. Věděli jste, že peptid Clodessine je součástí lidského proteinu dlouhověkosti klotho a že za objev bílkovin, které aktivuje peptid Recelline, vědci získali Nobelovu cenu? Tento koktejl tak zabraňuje předčasnému stárnutí pleti přirozenou cestou, bez invazivních zákroků.

Naše weby

Nejnovější články

- Reklama -Newspaper WordPress Theme

Ostatní právě čtou

Další články autora

- Reklama -Newspaper