- Reklama -události
- Reklama -události

Hrad je centrem světové dětské ilustrace

Redakce doporučuje

SNM – Historické muzeum
Bratislava opět ožívá ilustracemi dětských knih a stává se centrem fanoušků této literatury nejen z domova, ale také ze světa.
Bienále ilustrací Bratislava (BIB) je opět přehlídkou toho nejlepšího, co za poslední 2 roky v dětské ilustraci ve světě vzniklo. Bratislavský hrad je od 15. října 2021 do 9. ledna 2022 hostitelem již 28. ročníku této akce. Hlavním organizátorem akce je BIBIANA, mezinárodní dům umění pro děti. Bienále se koná pod záštitou UNESCO a Mezinárodní unie pro dětskou knihu (IBBY) s podporou Ministerstva kultury SR. Záštitu nad BIB 2021 převzala prezidentka SR Zuzana Čaputová.

Podpořte nezávislou žurnalistiku
Aktivujte si službu Aktuality PLUS, díky které můžeme tvořit nezávislý obsah a získejte slevu na knižní debut šéfredaktora Aktuality.sk Petra Bárdyho. Obyčejný Matovič. Homo vulgaris mapuje příběh jednoho politického lídra i samotnou éru masových hnutí, nestandardních stran a „obyčejných lidí“ v politice.

- Reklama -magazin
- Reklama -PR článek

Nejnovější články

Prodej lodních kontejnerů: vše, co potřebujete vědět

Prodej lodních kontejnerů je ideální pro firmy, které potřebují rychlé a efektivní řešení skladování a stavebních potřeb. Při nákupu...
- Reklama -magazin

Více od autora

- Reklama -spot_img