- Reklama -události
- Reklama -události

Okrasné betonové ploty jako doplněk domu i zahrady

Redakce doporučuje

Společnost BEVES Lanškroun s.r.o. vyrábí betonové ploty vybrolitou technologií s přídavkem průmyslové armatury. Kromě toho používá certifikované suroviny. Díky tomu mají její betonové ploty dokonalé vlastnosti. Patří mezi ně pevnost, tvrdost, odolnost vůči povětrnostním vlivům i mrazu a vodě.

Nejen okrasné betonové ploty jsou vhodnou volbou k zahradě, domu nebo pro oplocení průmyslového areálu.

Jak na montáž betonového plotu?

Nejprve je potřeba si vyměřit a vytyčit trasu, kde bude betonový plot umístěný. Je potřeba si rozvrhnout umístění jednotlivých betonových sloupků. Potřeba je brát v potaz rozmanitost terénu. Pomocníky budou kolíky a provázek. Jakmile máme připravenou trasu, začneme hloubit výkopy, které jsou nutností pro usazení sloupků do hloubky. Ta je závislá na zvolené výšce plotu. Následně usadíme sloupky a zajistíme je, aby byly v kolmé poloze. Sloupky je potřeba zasypat zeminou. Také je můžeme zabetonovat. Pak si připravíme betonové desky a budeme je postupně zasouvat do sloupků. Pokud to bude nutné, můžeme použít těsnící pěnu nebe lepidlo vhodné na cement.

Betonový plot nabízí celou řadu výhod

Jak je z výše uvedeného popisu patrno, instalace betonového plotu svépomocí není nijak náročná.

Kromě jednoduché montáže nabízí betonový plot i další výhody. Vybrat si můžeme z celé řady kombinací jednotlivých typů desek. Jsou elegantní a vyrábějí se v neotřelých vzorech. Betonový plot nepotřebuje žádnou speciální údržbu. Odolává vodě, větru, slunečním paprskům i mrazu. Dá se snadno kompletně rozebrat a přemístit na jiné místo.Nechcete-li mít plot fádní, můžete jej natřít. Čím natřít betonový plot? Postačí nám k tomu fasádní barva. Betonový plot však nemusíme použít pouze k domu, ale třeba i pro oplocení průmyslového areálu nebo jako stání pro náš automobil.

- Reklama -magazin
- Reklama -PR článek

Nejnovější články

Okrasné betonové ploty jako doplněk domu i zahrady

Společnost BEVES Lanškroun s.r.o. vyrábí betonové ploty vybrolitou technologií s přídavkem průmyslové armatury. Kromě toho používá certifikované suroviny. Díky...
- Reklama -magazin

Více od autora

- Reklama -spot_img