Sobota, 22 dubna, 2023
novinky
- Advertisement -Newspaper WordPress Theme
InteriérPředvedly nádherné modely i dobové kostýmy: Těchto 6 mladých talentů dokázalo, že...

Předvedly nádherné modely i dobové kostýmy: Těchto 6 mladých talentů dokázalo, že patří do světa módy

Ukázaly jedinečnost, nevšední materiály i krásnou sofistikovanou eleganci. ATELIÉR 343 na Fashion LIVE nezklamal.

Mladé talenty ukázaly své kvality
Fashion LIVE 2021 otevíraly přehlídky návrhářek z ATELIÉRU 343. Své kolekce představila Natália Repkovská, Alexandra Kondáčová, Marie Štvrtecká, Ivana Janigová, Juliána Brnákova, Michaela Turanská. Na molu jsme viděli totální různorodost ať už stylů, materiálů, střihů, ale také celkového dojmu z přehlídek.

To nejlepší z třídenního módního maratonu ve videu:

Nechyběly elegantní a ženské kousky, nádech baroka, novodobé trendy vychytávky, nevšední využití kobercového materiálu a mnoho dalšího. Podívejte se spolu s námi na kolekce mladých návrhářek z Ateliéru 343.

Natália Repokovská
Jako první se představila Natália Repokovská, která zaujala hned prvním modelem. Šlo o šaty a sukně s podpůrným kruhem, viděli jsme několik červených kousků, nádherné bílé šaty, červený kabátek jako pro červenou čepičku, květinovou sukni či korzetový top.

Opravdu předvedla netradiční, dobové kousky, které byly jedinečné a odlišností své kolekce odrovnala všechny v publiku.

Alexandra Kondáčová
Alexandra Kondáčová se držela aktuálních trendů. Na molu představila průsvitné kousky, trendy džínové kalhoty, crop topy, ale nechyběly ani hnědé komplety s potiskem. Byla to rebelská kolekce, která jde ruku v ruce s tím, co tuto sezónu vyhledává mnoho mladých žen.

Maria Štvrtecká
Na přehlídce kolekce návrhářky Marie Štvrtecké dominovala bílá, krémová a šedá barva. Předvedla několik skvostných modelů, jedním z nich byly i tělové maxi šaty, šedé midi šaty, které se dají nosit i pokud bunda s bagandžemi a punčochami, ale zaujala i průsvitnou maxi bílou sukní, kterou stájovala s denim bundou.

Ivana Janigová
Ivana Janigová na Fashion LIVE ukázala nádherné modely. Držela se černobílé kombinace. Některé kousky byly elegantní, jiné naopak drsnější a rebelské. V rámci přehlídky jsme měli možnost vidět korzetové černo-bílé šaty s nepravidelným střihem, které by se daly nosit s lodičkami, ale také s banadžemi a koženkou by vypadaly super.

Jedním z top modelů bylo také sako s krásnými a zajímavými rukávy. Také jde o kousek, který lze zakomponovat do více stylů.

Naše weby

Nejnovější články

- Reklama -Newspaper WordPress Theme

Ostatní právě čtou

Další články autora

- Reklama -Newspaper